Уважаемый Радим Горецкий! С профессиональным праздником Вас! Крепкого Вам здоровья! И главное: примите большую благодарность за то, что такие как Вы люди, ещё есть. Без Вас, без Вашего примера может казаться, что весь мир захвачен этими "крэпкими хазяйственниками". Спасибо Вам огромное!!!
Шаноўны Радзім Гарэцкі, як старшыня ЗБС "Бацькаўшчына", актыўна супрацоўнічаў з Таварыствам беларускай культуры ў Літве па аб'яднанню белаусаў замежжа дзеля адраджэння Бацькаўшчыны.
Мы, беларусы, ганарымся сямьей Гарэцкіх, маем з каго браць прыклад любві і адданасці Беларусі.
Увесну 94 года я сустрэўся з Радзімам Гарэцкім, калі прыйшоў агітаваць за вылучэнне ў прэзідэнты Зянона Пазняка. Помню, што ён аднесся з добрым разуменнем і паставiў подпiс, у адрозненне ад некаторых (праўда такiх было няшмат) жыхароў дома па вул. Кульман 15. Зычу яму здароў'я i трымацца, нягледзячы на ўзрост.
Академик , здоровья Вам , чтобы Вас любили , и заботились о Вас Ваши близкие.
ОтветитьЭто гордость Беларуси.
ОтветитьДа и род его выдающийся
ОтветитьПисатель Максим Горецкий белорусский классик
Как и Янка Купала
Наша гордость и совесть.Долгих лет жизни и крепкого здоровья Вам - ЧЕЛОВЕК И ГРАЖДАНИН!
ОтветитьУважаемый Радим Горецкий! С профессиональным праздником Вас! Крепкого Вам здоровья! И главное: примите большую благодарность за то, что такие как Вы люди, ещё есть. Без Вас, без Вашего примера может казаться, что весь мир захвачен этими "крэпкими хазяйственниками". Спасибо Вам огромное!!!
ОтветитьАкадемик Горецкий представляет золотой фонд белорусской науки. Бодрости и здоровья Вам.
ОтветитьШаноўны Радзім Гарэцкі, як старшыня ЗБС "Бацькаўшчына", актыўна супрацоўнічаў з Таварыствам беларускай культуры ў Літве па аб'яднанню белаусаў замежжа дзеля адраджэння Бацькаўшчыны.
ОтветитьМы, беларусы, ганарымся сямьей Гарэцкіх, маем з каго браць прыклад любві і адданасці Беларусі.
Кто-то рождается гнилым сипатым президентом, а кто-то ЧЕЛОВЕКОМ.
ОтветитьСПАСИБО Радиму Горецкому за ум, ясность и адекватность!
Спасибо Вам за то, что остались настоящим белорусом не смотря ни на что!
ОтветитьУвесну 94 года я сустрэўся з Радзімам Гарэцкім, калі прыйшоў агітаваць за вылучэнне ў прэзідэнты Зянона Пазняка. Помню, што ён аднесся з добрым разуменнем і паставiў подпiс, у адрозненне ад некаторых (праўда такiх было няшмат) жыхароў дома па вул. Кульман 15. Зычу яму здароў'я i трымацца, нягледзячы на ўзрост.
Ответить